У Полтавській ОДА пояснили, як людям з передмість добиратися на роботу

Полтавська ОДА пояснила механізм, як здійснювати перевезення людей до місць роботи на приміських та міжобласних маршрутах

Полтавська обласна державна адміністрація спільно з Управлінням патрульної поліції в Полтавській області розробили порядок перевезення жителів регіону.

У зв’язку з забороною регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів на приміських, міжміських і міжобласних маршрутах загального користування та надходженням звернень від громадян і керівників підприємств щодо необхідності вчасно діставатися на роботу з населених пунктів Полтавська ОДА й Управління патрульної поліції в Полтавській області опрацювали порядок перевезення жителів регіону.

1. Підприємство або установа має укласти договір з автомобільним перевізником, який має відповідну ліцензію, на період карантину. Вказаний документ необхідний для того, щоб ідентифікувати спецавтобуси під час здійснення контролю.

2. Замовник перевезень (підприємство або установа) має затвердити список пасажирів та передати його водієві транспорту. Також необхідно забезпечити всіх пасажирів необхідними посвідченнями працівника підприємства.

3. Замовнику перевезень спільно з перевізником в обов’язковому порядку необхідно забезпечити розробку паспорта маршруту для здійснення спеціальних регулярних перевезень автомобільним транспортом, у якому передбачається схема маршруту, його характеристика, режим праці та відпочинку водіїв, затвердити його в Управлінні патрульної поліції в Полтавській області.

4. У спецавтобусах необхідно встановити трафарети із надписом «Спеціальні перевезення». У салонах автобусів після кожного рейсу повинна здійснюватися дезінфекція.

5. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі заборонено. Всі пасажири повинні бути в захисних медичних масках та на відстані (рівномірно) розподілені в салоні автобуса.

За довідками та роз’ясненнями можна звернутися до контактних осіб:

Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА: Гайдар Сергій Олександрович – (0532) 50-07-40, а також до Управління патрульної поліції в Полтавській області.

Нагадаємо, через загрозу поширення коронавірусної інфекції Кабінет Міністрів запровадив обмежувальні заходи в Україні з 12 березня по 3 квітня. Міста стали закривати усі заклади, крім маркетів і аптек. Кордон для іноземців закрито, міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинено.