У Полтаві дезінфікують дитячі майданчики

У парку «Перемога» обробили дезінфектором дитячі та спортивні майданчики у якості профілактики від коронавірусу. В планах провести такі гігієнічні заходи й в інших парках міста.

Сьогодні вранці в парку «Перемога» працівники обробили дезінфектором дитячі та спортивні майданчики. Обробка тривала близько 30 хвилин. Працівники закладу використовували дезінфектор «Віросан Макс».

Заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч розповіла:

— Перед обробкою ми повісили сигнальну стрічку та оголошення. Охоронець слідкував, щоб ніхто не ходив. Експозиція засобу, згідно з інструкцією, 30 хвилин, а ми витримали годину. Даний дезінфектор вбиває віруси туберкульозу, всіх видів грипу, гепатиту і будь-які віруси в тому числі й коронавірус. Будемо слідкувати за статистикою оперативних штабів. Виробник дезінфектору порадив обробляти раз на тиждень. Якщо знадобиться, будемо обробляти частіше.

Парк «Перемога» перший у місті почав дезінфікувати дитячі майданчики. Надалі комунальники планують обробляти майданчики в інших парках.

Директор КП «Декоративні культури» Сергій Луценко розповів:

— Ми також плануємо. Можливо, завтра по дев’ятій, нашим основним майданчикам зробимо відповідні заходи. В Сонячному парку, Павленківському, біля ОЦЕВУМу та інших парках.

Комунальне підприємство уже закупили засіб «Аналіт кристал», для дезінфекції дитячих майданчиків.