В Полтавській області в наявності понад 300 апаратів ШВЛ

На Полтавщині у лікарнях наявні понад 300 апаратів штучної вентиляції легень, приблизно 100 очікують отримати за допомогою держави й приватного сектору – голова Полтавської ОДА.

Полтавська область має 321 апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ). Про це під час брифінгу розповів голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

“Щонайменше 100 апаратів ми очікуємо отримати за допомогою держави й приватного сектору. Нині основна проблема – наявність такого обладнання у виробників і його поставка. Моніторимо, де є залишки на складах, контактуємо з компаніями й вирішуємо це питання”, – сказав Олег Синєгубов, йдеться у повідомленні на офіційному сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Також з допомогою місцевого бізнесу придбали 13 апаратів штучної вентиляції легень, рентгенівські мобільні апарати, захисні маски, дезінфікуючі засоби, костюми біозахисту. Очікують поставки експрес-тестів, які проплатили представниками бізнес-структур, йдеться у повідомленні.