У Полтаві дезінфікували 14 дитячих майданчиків

Дезінфекцію проводить комунальне підприємство «Декоративні культури». За словами начальника КП Сергія Луценка, сьогодні, 24 березня, планують обробити ще 10 майданчиків. 

Використовують безпечний для людей дезінфікувальний засіб «Аноліт кристал», що його закупили 20 березня. Територію майданчика спершу звільняють від людей, огороджують сигнальною стрічкою, прикріплюють оголошення про проведення робіт. Оброблення триває близько 15 хвилин, після чого треба почекати ще 30–40 хвилин, щоб засіб подіяв. Одразу після цього діти можуть повернутися на майданчик. Проводити таку обробку необхідно раз на три дні. 

Обробляють ті майданчики, що розташовані у найбільш людних місцях – парках, скверах, поблизу дитячої лікарні. 

«Виконують роботи наші працівники, які торік були залучені до оброблення територій від амброзії, взимку працювали з “антильодом”. Тому вони мають досвід. Обприскування здійснюємо у присутності інженера з праці, із собою маємо усі необхідні документи», – пояснив Луценко. 

Загалом підприємство опікується 49 майданчиками у місті. Серед них є й ті, що розташовані на віддалених територіях. Туди дістатися, за словами директора, непросто. Але оброблятимуть і віддалені об’єкти. Нині, сказав Луценко, жодних скарг щодо проведення робіт від батьків вони не отримували.