В Полтаві на в’їздах в місто ставлять блокпости

Сьогодні в’їзди до Полтави почнуть облаштовувати п’ятьма карантинними постами. Про це розповів секретар міської ради Олександр Шамота, пише “Полтавщина”.

Пости будуть стояти в таких місцях:

  • два блокпости на трасі Київ — Харків,
  • вул. Європейська (на межі із селом Розсошенці),
  • вул. Зіньківська (в районі Побиванки),
  • вул. Сакко (в районі Дублянщини, за переїздом).

Інші в’їзди у місто будуть перекриті бетонними блоками.

Олександр Шамота розповів:

— На блокпостах буде стояти національна поліція, ДСНС. Якщо буде необхідність, силовики поставлять Нацгвардію. Ті, хто хоче виїхати чи виїхати у місто, можуть це зробити тільки через ці блокпости. Водіям і пасажирам будуть проводити температурний скринінг. В разі виявлення людей із підвищеною температурою, ними починають займатися медики.

Виходить, що по трасі Київ — Харків у Полтаву можна заїхати тільки по вулиці Європейській. В майбутньому, можливо, розширять кількість постів.

— Зараз відпрацьовуємо. Можливо, зробимо блокпост, щоби на Леваду можна було заїжджати. Поки це в процесі обговорення, — додав секретар міськради.

На організацію блокпостів знадобиться доба. Сьогодні комісія із питань техногенно-екологічної безпеки дала доручення УЖКГ виготовити дорожні знаки для блокпостів.

— Блокпости будуть стояти до того часу, поки це необхідно. Це додаткові карантинні заходи, які дають можливість зменшити потік в’їзду і виїзду в Полтаву. Щодо людей, які живуть поруч, або їдуть у Полтаву: де гарантія того, що вони не можуть інфікуватися в Полтаві, або не привести у Полтаву інфекцію? — вважає Олександр Шамота.