У Полтаві дезінфікують під’їзди

Сьогодні ОСББ в Полтаві отримають безкоштовні антисептики для обробки під’їздів.

Жителі ОСББ «Вікторія» по бульвар Богдана Хмельницького, 12 і 12-А під’їзди своїх будинків почали обробляти вранці 17 березня. За кошти мешканців закупили розчин хлору і рідке господарське мило. Щоранку саморобною сумішшю за допомогою розпилювача миють вхідні двері до 5 під’їздів двох будинків, ліфти, поштові скриньки, східці й перила, частково стіни.

Віктор Гасан з Полтави обробляє під’їзд саморобним розчином хлору, води і господарського мила. Антисептики від міста ОСББ ще не отримало  Фото:Останній Бастіон

«Вчора на сайті міської ради побачили оголошення для голів ОСББ про засоби дезінфекції. Ми подали заявку до управління ЖКГ Полтави. Ввечері о 18-й  годині до нас подзвонили з Подільської райради і пообіцяли сьогодні-завтра видати антисептичні таблетки. Має бути 30 таблеток на один будинок, на 30 днів. Малувато, бо в нас зараз півтора-два відра розчину йде на під’їзд. А одна таблетка має розводитись на відро води», – розповів вранці 27 березня голова ОСББ «Вікторія» Олександр Кіблицький.