На Полтавщині в самоізоляції перебуває 1800 людей

З кожним днем кількість полтавців на самоізоляції збільшується, адже щодня з-за кордону прибувають потяги, літаки та автобуси з українцями.

Станом на сьогодні, на самоізоляції в області знаходяться 1835 людей. Про це повідомив голова ПОДА Олег Синєгубов на брифінгу у суботу, 28 березня.

«Ці люди постійно прибувають, але темп вже не такий, як раніше. Я прошу дотримуватися тих осіб, що повернулися з-за кордону, режиму самоізоляції, усіх інших – карантинних заходів та масочного режиму», – сказав Олег Синєгубов.

Додамо, станом на п’ятницю, 27 березня, на території Полтавської області в режимі самоізоляції перебували близько 1700 людей.

Додамо, сьогодні на Полтавщині зафіксували перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу. Інфікована – 68-річна кременчужанка. Вона вже протягом 3 днів перебуває в окремому інфекційному боксі лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Стан пацієнтки задовільний, температура в нормі.

Усі, хто прибув до Полтави із-за кордону, написали особисті розписки щодо дотримання вимог самоізоляції. Окрім самоконтролю, полтавців також контролюють сімейні лікарі, які працюють разом з поліцією та лабораторним центром.