У Кременчуці вже п’ятий з коронавірусом, ще четверо – з підозрою

У Кременчуці підтвердили Covid-19у 69-річного чоловіка. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький.

“Сьогодні отримали позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус ще одного пацієнта, – написав мер Кременчука. – Це чоловік віком 69 років (район проживання – Раківка), був госпіталізований з пневмонією до інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» 31 березня. Експрес-тестування на коронавірус дало негативний результат, проте ПЛР-аналіз все-таки підтвердив наявність коронавірусу в організмі людини.

Наразі пацієнт перебуває в стані середньої тяжкості, отримує необхідне лікування, епідеміологи відпрацьовують коло його контактних осіб.”

Також сьогодні стало відомо, що під час моніторингового обстеження експрес-тестами на COVID-19 працівників одного з підприємств міста, у чотирьох осіб з 15 виявився позитивний результат.

Це чоловіки, троє з них проживають в Кременчуці, один – в Кременчуцькому районі (с. Піщане). Всі вони влаштовані на обсервацію до лікарні відновного лікування. Зараз медики уточнюють епідеміологічний анамнез цих осіб, будуть відправлені аналізи на ПЛР-тестування з метою уточнення діагнозу!