У Полтаві громадян зобов’язали дезінфікувати взуття перед магазинами

З 8 квітня у Полтаві заборонили роботу МАФів з реалізації фаст-фуду, страв швидкого приготування, продажу кави та інших напоїв. Про це йдеться у рішенні комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської міської ради, що ухвалене сьогодні ввечері.

Як заявив УНІАН секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, влада міста прийняла рішення щодо заборони роботи МАФів з реалізації фаст-фуду, страв швидкого приготування, продажу кави та інших напоїв на час карантину.

Також прийнято рішення про обов’язкову дезінфекцію – не менше 2-х разів на добу робочих поверхонь платіжних терміналів та банкоматів, про передачу із матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції.

Крім того, власники підприємств, установ та закладів усіх форм власності мають встановити додатковий дизбар’єр на вході – щоб кожен відвідувач на спеціальному килимку дезінфікував собі підошви взуття. Цей захід йде паралельно з дезінфекцією рук.

Окрім цього, керівники закладів усіх форм власності повинні забезпечити своїх працівників засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук.