Розповіли, як ховатимуть померлого від коронавірусу в Кременчуці

У Кременчуці поховання осіб, які померли від COVID-19, будуть здійснюватися відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. Це питання обговорювали сьогодні на  засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, повыдомляэ пресслужба міської ради Кременчука. 

За словами начальника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика,  поховання здійснюватимуться відповідно до рекомендацій МОЗ  комунальним підприємством «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг». Тіло померлого має бути у герметичному пакеті, обробленому спеціальними дезінфікуючими засобами, у щільно закритій труні, щоб унеможливити контакт з ним. Поховання здійснюватимуть працівники СКРП, які мають необхідні засоби індивідуального захисту.  Мінімальна кількість осіб з числа рідних і близьких  зможуть бути присутніми на похованні, але повинні будуть знаходитися на безпечній відстані.

Працівники КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» повинні проводити облік людей, які були на похороні, зазначаючи дату і час перебування, прізвище, ім’я і по батькові, а також інші контактні дані, щоб у подальшому можна було мати з ними зв’язок і слідкувати за станом їх здоров’я.