У Полтаві на Великдень всі магазини будуть працювати в звичайному режимі

Секретар міськради попросив полтавців не панікувати, адже усі заклади, які працюють у місті зараз, працюватимуть й на Великдень у штатному режимі

Продовольчі та інші магазини, аптеки та АЗС, які працюють у Полтаві сьогодні, працюватимуть й на Великодні свята. Про це «Полтавщині» повідомив секретар Полтавської міськради Олександр Шамота:

— Сьогодні зранку я мав розмову з губернатором і ми дійшли до спільного висновку, що закриття закладів на вихідні тільки підсилять паніку та ажіотаж. Тому я через вас хочу звернутися до полтавців: не потрібно бігти до магазинів. Вони працюватимуть й у вихідні. Однак прошу без нагальної потреби не виходити на вулицю і не йти святити паски — їх продаватимуть вже освяченими. Проведіть ці вихідні вдома.

15 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін повідомив, що адміністрація думає над запровадженням на Великдень посиленого особливого режиму на прикладі Чернівецької та Тернопільської громад. Чиновник також порадив зробити запас необхідних продуктів.

Такі заяви викликали очікування закриття продовольчих магазинів на Великдень. А саме це вже зробили на Буковині.