В Полтаві озоном дезінфікують автомобілі швидкої допомоги

Один із автосалонів Полтави запропонував озонувати автомобілі екстреної медичної допомоги, які виїздять на виклики до пацієнтів.

Цю процедуру   його працівники виконуватимуть безплатно. Графік такого озонування вже розробили фахівці комунального підприємства “Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф”.

Водночас вони подякували керівникам автосалону за підтримку та допомогу. Надто сьогодні, коли дезінфекція медичного транспорту набуває особливого значення. При цьому саме озонування вважається одним із найперспективніших методів дезінфекції. Адже озон має високу проникну здатність і бактерицидну дію. Він знищує шкідливі мікроорганізми у сотні (!) разів швидше, ніж інші дезінфектанти. Цей газ швидко стерилізує поверхню і перетворюється на кисень.

Уже доведено, що озонування ефективніше за кварцове чи ультрафіолетове опромінення. Не менш важливо й те, що прилад, який виробляє озон із атмосферного повітря, простий у застосуванні, а його дія не завдає ніякої шкоди людям.