Понад 100 адмінпротоколів склали на Полтавщині за порушення правил карантину торгівцями

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проводять комплекс профілактичних заходів щодо поширення захворювань на коронавірусну інфекцію. Перевіряють заклади торгівлі, аптечні мережі, АЗС та інші суб’єкти господарювання, які продовжують працювати в умовах карантину.

Під час перевірок встановили низку порушень: деякі суб’єкти здійснювали діяльність, яка заборонена в період карантину; працівники не забезпечені індивідуальними засобами. Поширеними є і порушення допустимої кількості відвідувачів у торгівельному залі (не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі), що викликає скупчення людей, недотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутність у покупців засобів індивідуального захисту. Виявляються також порушення щодо відсутності в магазинах дезінфікуючих засобів, недотримання правил їх приготування, створення для працівників умов дотримання особистої гігієни.

Усього під час рейдів фахівці Служби перевірили 9387 об’єктів, виявили 1388 порушень карантинного режиму різного характеру. Під час перевірок надали 4263 пропозицій щодо усунення виявлених порушень. За порушення карантинних заходів у ході комісійних перевірок склали 102 адмінпротоколи, що спрямовані до суду для прийняття відповідного рішення.