У Кременчуцькій районній лікарні інфіковано 26 медпрацівників та 8 пацієнтів

В березні із важким перебігом пневмонії до лікарні потрапив хворий на COVID-19. Поки у пацієнта діагностували коронавірус, він інфікував велику кількість персоналу лікарні та кількох пацієнтів

Сьогоднішній ранок дещо приголомшив новою кількістю лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 — , маємо 38 випадків більшість яких зафіксована у Кременчуці.

У департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА уточнили, що спалах захворюваності виник у Кременчуцькій районній лікарні: коронавірус підтвердили у 26 працівників лікарні та у 8 пацієнтів. Пояснюється це тим, що у березні до лікарні госпіталізували чоловіка із важким перебігом пневмонії. На той момент ще не існувало вимоги  обов’язкового ПЛР-тестування хворих на пневмонію, а сама ЦРЛ не має інфекційного відділення і не пристосована до лікування інфекційних хворих. Тому за час перебування в ЦРЛ хворий мимоволі інфікував велику кількість людей.

Всього в області коронавірус зафіксували у 34 медпрацівників. При цьому 18 медиків переносять хворобу без проявів, на самоізоляції; 10 медиків лікуються амбулаторно; 6 — на стаціонарі.