Начальника Миргородського відділу ДСНС судитимуть за побиття колишньої дружини

У Миргороді начальник місцевого ДСНС зламав руку колишній дружині — за 2 роки справа перейшла до ДБР і надзвичайник отримав підозру

Слідчі ДБР у Полтаві повідомили про підозру начальнику одного з районних відділень Головного управління ДСНС України у Полтавській області. 2 роки тому чоловік сильно побив свою колишню дружину — так, що зламав їй руку у двох місцях. Нині справа перейшла до підслідності ДБР. Про це повідомила прес-служба територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

За попередньою інформацією, подія сталася у лютому 2018 року. Чоловік і жінка на той час уже офіційно розірвали шлюб. Під час сімейної сварки ДСНСник, на очах у малого сина, кілька разів вдарив колишню ногою. У результаті потерпіла отримала два закриті переломи ліктьової та променевої кісток.

Травми жінки кваліфікували як тілесні ушкодження середньої тяжкості, що спричинило тривалий розлад здоров’я. Поліція відкрила провадження і понад 2 роки проводила розслідування, яке не закінчилося ні передачею справи до суду, ні повідомленням про підозру.

2 квітня 2020 року матеріали кримінального провадження надійшли до ДБР, адже злочини працівників ДСНС підслідні цій структурі. Після запуску ДБР усі недорозслідувані справи, які має вести Бюро, надійшли його слідчим.

Сьогодні працівнику ДСНС повідомили про підозру в умисному завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості, що спричинило тривалий розлад здоров’я (ч. 1 ст. 122 ККУ).

За даними джерел «Полтавщини» підозрюваний — начальник Миргородського райвідділу ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Полтавської області. У разі доведення вини, чоловіку загрожує до 2 років виправних робіт, або до 3 років обмеження чи позбавлення волі.