Справу за звинуваченням мера Хоролу Волошина передали до суду

Лубенська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно одного з міських голів Полтавської області, який підозрюється у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненій за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, та видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, посадовець уклав із директором товариства договір про будівництво спортивного майданчика. У подальшому, незважаючи на те, що підрядник не виконав роботи у повному обсязі та не доставив штучне покриття, міський голова підписав акти виконаних будівельних робіт та платіжні доручення і надав бухгалтерські документи у казначейство, на підставі яких місцева рада перерахувала підряднику з бюджету понад 845 тис. грн.

Про це повідомляє обласна прокуратура.

Як відомо, мова йде про міського голову Хоролу Сергія Волошина. Як повідомляв “Новинар Полтавщини”, 26 червня слідча суддя Хорольського райсуду відхилила клопотання керівника Лубенської прокуратури Юрія Меленюка щодо продовження строку відсторонення Сергія Волошина від посади мера Хоролу. 

Під час досудового розслідування матеріали щодо підрядника були виділені в окреме провадження і наразі обвинувальний акт щодо нього  перебуває на розгляді в суді.