Нардеп Княжицький опублікував докази, що Європейську Солідарність на Полтавщині зливають під Жеваго

8 серпня нардеп Княжицький на своїй сторінці у Фейсбук опублікував фото, зроблене у Кременчуці. Місцеві ЗМІ звернули увагу, що на фото за Княжицьким стоять кременчуцькі соратники Жеваго. Це політтехнолог Лазаренко та заступник директора КрАЗу Музика.

На селфі Княжицького та Чадюка потрапили Лазоренко і Музика, технологи Жеваго

Це фото збурило мережу і стало ще одним доказом, що партія «Європейська Солідарність»  співпрацює з Жеваго.

Реакція соцмереж на фото Княжицького і штабістів Жеваго

Раніше ми повідомляли, що Княжицький представив підлеглого Жеваго Щербину як керівника штабу ЄС у Кременчуці. Цей Щербина працює на підприємстві Жеваго, на президентських виборах 2019 року підтримував Зеленського, а на парламентських – «Слугу народу».

Щербина на місці роботи на підприємстві Жеваго

4 липня 2019 року під час прес-конференції у Кременчуці Жеваго публічно назвав Порошенка мародером. Зустріч з пресою проходила на місцевому вагонзаводі. Там були присутніми  голова правління вагонзаводу Шабала, гендиректор Біланівського ГЗК Химич та заступник директора автомобільного заводу Музика.

Жеваго і Княжицький і раніше мали спільні справи. У  2017 році Княжицький організував продаж Жеваго телеканалу «Еспресо». Юридично це відбувалося так: Арсеній Яценюк, дружина глави МВС Інна Авакова та дружина народного депутата Миколи Княжицького Лариса Княжицька відчужили свої частки у статутному капіталі телеканалу «Еспресо» на користь компанії Atmosphere Entertainment, кінцевим власником якої є Іван Жеваго, син Костянтина Жеваго.

Княжицький і Жеваго