Черговий скандал у Європейській солідарності: тепер із журналістами

Черговий скандал стався з осередками партії Європейська солідарність. У Кременчуці журналістів силою випхали із зборів міського осередку. При цьому в залі залишлася знімальна група ТК Еспресо, що належить синові олігарха Жеваго.

Про деталі того, що відбувалося на своїй сторінці у FB розповіла журналістка місцевого телеканалу Ірина Серьогова:

“Сьогодні прийшли з оператором на міські збори партії «Європейська солідарність» у готелі «Кремінь».Нас виштовхали із заходу силою (посвідчення не допомогло). Незнайома особа – кремезний чоловік, який заявив, що то зовсім не конференція, а підготовка до його весілля .І тут увага! Інша телекомпанія – Еспресо – на «весіллі» лишилась! На заході був присутній нардеп Микола Княжицький. Але, на жаль, не виступив на боці свободи слова.Завтра направляємо заяву в поліцію про перешкоджання журналістській діяльності. Всі відео докази у нас на руках”.

І де та обіцяна свобода слова? Де демократичне суспільство? Зефірка у розпачі і дуже зла одночасно. Тому дивіться відео.Сьогодні стикнулась із відкритим і зухвалим перешкоджанням журналістській діяльності. Таке бувало у моїй практиці. Але це вже занадто. Наша телекомпанія висвітлює хід партійних конференцій у місті по висуванню кандидатів в депутати місцевих рад та кандидатів на голів ОТГ. Сьогодні прийшли з оператором на міські збори партії «Європейська солідарність» у готелі «Кремінь». Нас виштовхали із заходу силою (посвідчення не допомогло). Незнайома особа – кремезний чоловік, який заявив, що то зовсім не конференція, а підготовка до його весілля. І тут увага! Інша телекомпанія – Еспресо. – на «весіллі» лишилась! На заході був присутній нардеп Микола Княжицький. Але, на жаль, не виступив на боці свободи слова. Завтра направляємо заяву в поліцію про перешкоджання журналістській діяльності. Всі відео докази у нас на руках. Європейська солідарність вже не та. З душком.

Geplaatst door Ирина Серегова op Dinsdag 22 september 2020

Журналісти також розповсюдили відеоролик, в якому показали, хто ж брав участь у підготвоці до “весілля”. Серед них побачили і нардепа Княжицького, який раніше був помічений у Кременчуці з політтехнологами Жеваго.

Раніше також повідомлялося, що Європейська солідарність веде в Полтавську обласну раду ТОП-менеджерів Жеваго.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також