Полтавська битва-2. Прокурори проти поліції

Ми вже писали, що в області почалася серйозна боротьба за переділ сфер політичного впливу. Така собі сучасна «Полтавська битва». Між собою воюють народні депутати Жеваго та Каплін. З початком виборів війна загострилася.

Нагадаємо, у Горішніх Плавнях 7 грудня минулого року спалили автомобіль місцевому депутату від каплінської  СДП. Тоді Каплін прямо звинуватив у замовленні злочину Жеваго.

Минуло більше місяця, однак жодних реальних слідчих дій ніхто не проводить. Не опитано нікого з оточення Жеваго, про самого олігарха-депутата навіть мови немає.

У Капліна вважають, що справу «спускають на гальма» за вказівки обласної поліції, керівник якої Замахін перебуває під впливом Жеваго.

Водночас, від Капліна теж передають «привіти» людям Жеваго в правоохоронних органах. Найгучнішим таким «привітом» став пресинг з боку обласного прокурора Чибісова на керівницю Кобеляцької прокуратури Кобу.

Як пише “Кременчуцька газета”, Чибісов вже давно тисне на Кобу, систематично та необґрунтовано не виплачує їй премії, пише подання до Ради прокурорів тощо.

Наше джерело в правоохоронних органах стверджує, що єдиною причиною того, що Чибісов наїжджає на Кобу, є те, що остання є людиною Жеваго, й опинилася, по суті, на лінії вогню «Полтавської битви» Жеваго та Капліна. Прогнозують, що наступними полетять голови інших жевагівських прокурорів.
Втім, за нашою інформацію, люди Жеваго в керівництві обласної поліції готують «адекватну відповідь».