Чесна соціологія: за кого голосують у Полтаві

Всеукраїнські соціологічні служби призначили трьох лідерів виборчих перегонів: Тимошенко, Зеленського та Порошенка. Але враховуючи той факт, що публікація подібних рейтингів є одним із елементів маніпулятивних технологій, ми досить критично ставимося до подібної соціології.

Бо, наприклад, у Полтаві настрій виборців дуже відрізняється від тих результатів, які подають штатні соціологи. Як ми вже писали, наприкінці минулого року полтавці на перше місце ставили Зеленського, а далі йшли Тимошенко та Каплін.

На початку цього року ситуація змінилася. У Полтаві дуже чутливо реагують на скандали. А конфлікти та скандали, які постійно відбуваються у між полтавськими штабістами Тимошенко досить сильно вдарили по її рейтингам. У грудні в Полтаві вона мала 19,2%, а тепер менше 15.

Так само просів і Зеленський, який набирає 18,6% замість 21,3%.

Реальна соціологія, яку постійно проводять компетентні органи показує, що сьогодні лідером у Полтаві є Каплін. Він має 20,1 % підтримки серед тих, хто піде на вибори й визначився.

Популярність Капліна у Полтаві невипадкова. Нагадаємо, що Каплін відмінив через суди завищені тарифи на проїзд у маршрутках та тролейбусах. Каплін очолив антимамайську коаліцію і його помічник сьогодні виводить Полтаву із кризи в яку завела попередня владна команда. Крім того, більшість полтавців відверто сприйняли його плакати? на яких він тролив Тимошенко і повірили обіцянкам знизити ціну на газ у чотири рази. Це і не дивно, бо більшість мешканців Полтави сповідують відверто лівацькі погляди, а тому і образ в якому Каплін нагадує молодого Леніна їм теж дуже подобається.