Тимошенко почала торгуватися з Капліним за Полтаву

Схоже, у полтавських штабістів Тимошенко почали здавати нерви. Причиною можуть бути дані  соціології: Тимошенко втратила лідерство в Полтаві. Тут на перше місце виходить Каплін і зовсім поруч Зеленський.

Як написав у своїй сторінці на Фейсбуку Каплін, народний депутат від “Батьківщини” Богдан передав йому ультиматум від Тимошенко:

Вчора Юлія Тимошенко, через свого депутата з Полтавщини Руслана Богдана (справа на фото), передала ультиматум: якщо ти не прибереш білборди щодо зменшення цін на газ та підвищення зарплат і пенсій- ми тебе знищимо, і розпочнемо з відставки секретаря міскради Полтави – Олександра Шамоти, далі – переслідування після виборів. Послання від неї передав її депутат Руслан Богдан. Свідки поруч на фото, – написав Каплін.

Каплін також заявив, що жодних погроз від Тимошенко не сприймає, а всі її торги відкидає. А також буде звертатися до ГПУ щодо погроз і політичної порупції.

По-перше, передаю у ГПУ заяву щодо погроз і політичної корупції;

По-друге, жодних торгів не буде: псевдо опозиція і влада, які міняються щороку місцями – вороги простих людей і вороги нашої партії;

По-третє, стверджую – Тимошенківці ніколи не знизять тарифи і не піднімуть зарплати і пенсії. Щодо Тимошенко порушено щонайменше дві кримінальні справи: одна у США (через корупцію Лазаренка), інша у Москві (через корупцію у Міноборони РФ).