За зґвалтування маленької дочки для порнофільмів батькам світить по 15 років

У Полтавській області судитимуть батьків, які розбещували, ґвалтували та знімали на продаж порнографічні відео з власною малолітньою донькою впродовж 2,5 років.

Прокуратура області повідомляє, що затвердила й скерувала до суду для розгляду по суті звинувачувальний акт стосовно 35-річного батька та 31-річної матері.

Встановлено, що подружжя з метою збагачення використовувало свою дитину 2013 року народження у порнобізнесі та сексуальній експлуатації.

За 2,5 років вони вчинили 63 епізоди злочинної діяльності у Дніпропетровській області та в місті Полтава.

“На орендованих квартирах батьки-збоченці знімали відео порнографічного характеру зі своєю дитиною та продавали його через мережу Інтернет. Дівчинку ґвалтували, розбещували, задовольняли статеву пристрасть неприродним способом, знімали на порнографічні відео з 3-річного віку”, – пише прокуратура.

Батькам інкримінують ч.3 ст. 149 (торгівля людьми), ч.4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої особи), ч.3 ст.153 (сексуальне насильство), ч.2 156 (розбещення малолітньої особи), ч.5 ст. 301 (виготовлення, збут, розповсюдження порнографічних предметів) КК України. Їм загрожує позбавлення волі строком до 15 років.

Звинуваченим продовжено запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Дівчинка перебуває у комунальному закладі соціально-психологічної реабілітації.

Нагадаємо, правоохоронці Австралії у  2018 році першими з’ясували, що десь там виготовляють та за гроші розповсюджують по всьому світу жахливе відео за участю маленької дитини.

Спецоперація тривала кілька тижнів, її фіналом стало затримання подружжя, котре розбещувало власну 4-річну доньку, у червні минулого року. Тоді ж полтавський суд взяв пару під арешт.

На початку лютого у Білорусі затримали чоловіка, який замовляв подружжю порно.