Чому тремтять руки у голови Полтавської облради Біленького

Скандал  навколо передачі росіянам полтавських газових родовищ негативно вплинув не лише на репутацію голови облради Біленького. Досвідчений політик не зміг впоратись із психологічним навантаженням і почав зловживати алкоголем. Про це нам розповів його однопартієць-депутат із партії «Довіра».

«Те, що в кабінеті Біленького є що випити, не секрет ні для кого, але зараз він занадто багато п’є. Оте рішення Президента про санкції, про газ, переданий росіянам – це дуже вдарило по ньому», – розповів наш співрозмовник.

«Ще й менти по ньому працюють, а це нерви псує будь-кому. Бачили, як він під час сесії намагався зберегти спокій, але видно було, що руки тремтять. Не треба було Біленького обирати головою. Це наша помилка. В «Довірі» багато достойних. Це Кулініч Біленького продавив. Будь-кого іншого із наших би обрали і нормально б працювали. Тепер, щоб припинити конфлікти, треба прибрати Біленького та сідати і домовлятися».

Нагадаємо, соціальні мережі переповнені закликами відправити у відставку голову Полтавської обласної ради Біленького. Головна причина недовіри Біленькому – це передача газових родовищ Полтавщини росіянам.