Голова Кременчуцької РДА Лєднік знає, як не платити податки та відмивати хабарі

Голова Кременчуцької РДА Лєднік має значно більше статків, ніж міг офіційно заробити на службі в податковій в часи Януковича. Маєток біля лісу, земля, авто, човни, валюта готівкою, мільйони на рахунку. Це тільки те, що задекларовано офіційно.

Фермери розповідають, що коли Лєднік був першим заступником голови податкової на Полтавщині, він обкладав їх хабарями. Схоже на те, що для відмивання цих коштів він використовував таку схему як «дарування».

Наприклад, видання «Кременчуцький телеграф» ще у 2017 писало, що Лєднік отримав від матері в дарунок 580 тисяч гривень. Виходь, що у схемах Лєдніку допомагають батьки-пенсіонери із села Великі Кринки. За даними ЄДР, вони зареєстровані як ФОПи і на двох мають ще п’ять фірм із загальним капіталом близько 12 млн грн. ПП «Райагробуд» під керівництвом батька ремонтує купу об’єктів бюджетної сфери у Глобинському районі. А щоб платити менше податків, у хід ідуть добре відомі схеми уникнення оподаткування. Так, один з об’єктів незавершеного будівництва у Великих Кринках, який належить Лєднікам, офіційно зареєстрований як… церква! У результаті громада села втрачає 600 тисяч податків щороку!

Про схеми використання земель «Полтаварибгоспу», ми вже писали. Землі рибгоспу перед оранкою землі нещадно випалюють, разом з рослинністю і всім живим. Селяни у відчаї, бо скаржитися немає кому: голова РДА Лєднік заробляє гроші, відпрацьовує посаду, а поліція не реагує на звернення людей.