Полетіли голови обласних рад: Біленький наступний

27 квітня у Києві відбулася сесія обласної ради, на якій її голову відправили у відставку. Ця подія супроводжувалася скандалами і протистоянням з колишнім головою. В приміщенні сесійної зали поміняли замки. Голова облради відмовився відчинити залу і сам на сесію не прийшов. До зали депутати потрапили самостійно, але коли прийшов час голосувати, у залі вимкнули світло. Депутати самі увімкнули резервне освітлення і шляхом таємного голосування відправили голову обласної ради у відставку.

Події в Києві нагадали Полтавську обласну раду. Під час сесії 23 лютого у Полтаві в сесійній залі теж вимкнули світло. Згодом з’ясувалося, що зробили це за наказом голови Полтавської обласної ради Біленького. Він вимкнув світло щоб не передавати аптеки  «Полтавафарм» Кременчуцькій громаді бо вже домовився про схему передачі аптек у приватні руки…

…Але аптеки для Біленького це на кишенькові витрати. Найбільший заробіток відбувався під час передачі газових родовищ Полтавщини російським компаніям. Це відверта зрада інтересів держави, яка тягне на серйозний злочин. Питання відставки Біленького активно обговорюється у депутатському середовищі. Голоси щоб зняти Біленького з посади вже назбиралися. Єдина проблема, це відсутність порозуміння у питанні обрання нового голови. Тож поки ще попрацює Біленький, перебування якого на посаді б’є по рейтингу партії «Довіра». Власник «Довіри» полтавський мільярдер Веревський зацікавлений мати власного голову облради. Але на переконання обласних депутатів кандидатура Біленького це велика помилка олігарха.