Недовіра Біленькому: голові Полтавської обласної ради готують підозру у державній зраді

Після запровадження санкцій проти російських компаній, яким голова Полтавської обласної ради Біленький віддав полтавські газові родовища,  для депутатів із партії «Довіра» прізвище Біленький стало настільки токсичним, що вони не хочуть про нього чути і відмовляються від будь-яких коментарів.

Навіть коли журналісти ведуть розмову «не для друку», про Біленького ніхто не хоче згадувати і розмовляти. Але ми знайшли кілька самодостатніх депутатів із партії «Довіра», які зазначили, що Біленький – це велика помилка партійного керівництва, яке тепер не знає, що із ним робити. Депутати обласної ради, які пам’ятають, як Біленький особисто із порушенням регламенту протягував рішення про передачу росіянам полтавського газу і не дивуються, що правоохоронні органи готують підозру про державну зраду голові Полтавської обласної ради. Справа про державну зраду Біленького грунтується на подіях 2018 року, коли надавалися ліцензії російським компаніям на полтавські газові родовища.

Скандал б’є по рейтингу партії «Довіра». Негатив навколо Біленького позначиться і на голові партії нардепу Кулінічу,  і на власнику партії «Довіра» Веревському.

Крім них, ще  відповідальність за Біленького повинна нести партія «Європейська солідарність». Нагадаємо, у 2015 році Біленький потрапив до обласної ради й став її головою саме як член партії Порошенка і віддавав росіянам полтавський газ під прапорами цієї політсили.

«Не можу зрозуміти чому ми досі терпимо Біленького і сидим разом із ним в коаліції. Це ж  просто нонсенс  – Україна веде війну з Росією, а в Полтаві голова облради віддав росіянам газові родовища! Всі хто є справжніми патріотами, повинні відхреститися від Біленького і негайно виправити свою помилку та змінити керівника обласної ради», – ділиться занепокоєнням один з нинішніх депутатів «Європейської солідарності» в облраді.