Недовіра Біленькому або «Довіра» без Біленького

22 квітня пресслужба партії «Довіра» розповсюдила реліз для полтавських ЗМІ. Він має назву «Партія «Довіра» будуватиме свою роботу в Полтавській області системно та послідовно, а не лише під час виборчих кампаній». У релізі подана позиція голови партії, народного депутата Олега Кулініча.  

У тексті приділено чимало уваги партійній роботі, згадується про відкриття нових офісів партії,  роботі депутатів-партійців з місцевими громадами тощо. Написали і про обласну раду та фракцію «Довіра» та нагадали, що ця фракція – найбільша.  А про голову обласної ради Біленького, який був першим номером у партії «Довіра», нічого не написали. Можливо про нього забули? Це може видатися дивним, адже Біленький, зважаючи на його посаду, має найчастіше згадуватися у кожному партійному бюлетені для преси. Натомість складається враження, що цієї людини просто немає в «Довірі». Але якщо згадати всі скандали, які пов’язані з Біленьким, стає очевидним, що партія «Довіра» вже не довіряє Біленькому і прагне дистанціюватися від нього.

Депутати попереднього скликання добре пам’ятають, як Біленький силою протягнув рішення про передачу полтавських газових родовищ росіянам. Щоб переконати депутатів  була задіяна схема підкупу. Правоохоронні органи зараз вивчають це питання. А щоб вийти з цієї ганебної для всієї держави ситуації, Президенту довелося скликати спеціальне засідання РНБО і через його рішення відкликати ліцензії, видані росіянам.

Полтавські ЗМІ писали й про інші скандали Біленького: постійно порушує регламент;  вже на першій сесії закрив притулок для дітей у Полтаві щоб передати землю в центрі міста забудовникам; довів до банкрутства аптеки «Полтавафарм»; загнав у борги обласні комунальні підприємства. Все це та багато іншого змусило партію «Довіра» шукати іншого кандидата на голову облради. Благо, що у фракції «Довіра» багато достойних депутатів, які здатні консолідувати обласну раду.