Через фінансування Біленького мільярдер Веревський потрапить під деолігархізацію, а його компанія «Кернел» – під санкції

Полтавський мільярдер Веревський має неформальні зв’язки та корупційні стосунки із народними депутатами групи «Довіра» та головою Полтавської обласної ради Біленьким. Щоб працювати на міжнародному рівні Веревський старанно приховує свою олігархічну приналежність, але має всі олігархічні атрибути. Головний – це здатність контролювати органи влади різних рівнів. Для цього Веревський фінансує політичні проєкти, які беруть участь у виборах різних рівнів, а також впливає на призначення ключових фігур в органи влади. Все це робиться з однією метою – збільшити свої прибутки.

Вже багато років йде мова про деолігархізацію країни. Цього вимагають європейські партнери України. Президент Зеленський вводить проти олігархів санкції, витісняє їх з політики та інформаційного простору.

Цікавим є питання, коли будуть запроваджені санкції щодо власника партії «Довіра» і однойменної депутатської групи у Верховній Раді олігарха Веревського? Невже голоси групи «Довіра» настільки важливі у Парламенті, що закриють очі на державну зраду Біленького. Адже нещодавно, за дорученням Президента Зеленського, РНБО запровадила санкції щодо компаній, які мають російське коріння, і яким близький до Веревського голова Полтавської обласної ради Біленький передав газові родовища.

 Цей скандал із передачею газових родовищ росіянам прогримів на всю Україну. Тож після запровадження санкцій та анулювання виданих Біленьким дозволів, варто очікувати належної правової оцінки і діям голови облради, який організував цю передачу. А також і діям олігарха Веревського, який фінансує зрадника національних інтересів України Біленького.