Депутатам Кременчуцької райради загрожує 10 років тюрми

Управління СБУ та Національної поліції в Полтавській області почали розслідування за фактом пзахоплення влади в Кременчуцькій районній раді. Перевірку та провадження порушено за заявою голови райради Антона Самаркіна. До злочину можуть бути причетними посадовці обласної ради та голова Кременчуцької РДА Лєднік.

Нагадаємо, раніше на офіційному веб-сайті Полтавської обласної ради було розміщено фейкове оголошення про скликання позачергової сесії Кременчуцької районної ради 26.05.2021 о 10:00. Ця інформація є недостовірною, а дії посадових осіб обласної ради – неправомірними, – заявив Самаркін. Адже оголошувати про скликання сесії має право лише голова ради.

Відомо, що справу порушили за статтею 109 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання у вигляді тюремного ув’язнення на термін від 5 до 10 років.

Кременчуцькі ЗМІ також повідомляють, що сьогодні зранку в приміщенні Кременчуцької райради невідомі блокують приміщення, не допускають до них голову райради Самаркіна, а в кабінеті Лєдніка застали представників ОПЗЖ з грошима.