Каплін вимагає від Генпрокуратури розібратися у ДТП за участі Мамая

Як ми повідомляли, у Полтаві 1 березня сталася ДТП з маршруткою. Свідки вказують, що з мікроавтобусом зіштовхнулася автівка Мамая, проте охоронці колишнього мера зам’яли справу.

Нардеп і кандидат у Президенти від Полтавщини Сергій Каплін у своєму фейсбуці обурився таким ставленням колишнього чиновника до доль десятків людей, пише “Полтавщина”.

«Ми стали свідками одразу двох моментів по яких потрібно звернутися до правоохоронців. Черговий безкарний злочин Мамая, який мало не вбив кілька десятків дорослих і дітей і з чистою совістю втік з місця пригоди і черговий злочин полтавських перевізників — водій маршрутки не викликав ні швидку, ні поліцію, коли взнав, хто його підрізав. Він навіть не спробував надати пасажирам першу допомогу, бо й аптечки в нього не було», — говорить Каплін.

Полтавський кандидат у Президенти повідомив, що звертається до Генеральної прокуратури по фактах цих злочинів.

«Слів свідків події достатньо для того, щоб поліція провела огляд і освідчення машини Мамая і маршрутки (її зафіксували на фото) і надати правову оцінку цій події. Знову бігати від закону і ховатись за підмазаними і проплаченими керівниками місцевих правоохоронців не вийде. Хай дякує Богу, що всі живі, бо ми б його самі судили, за законами моралі та воєнного часу», — наголосив Сергій Каплін.

Нардеп-соціал-демократ зазначив, що збирається контролювати це розслідування до логічного завершення.