На Полтавщині вбивця бізнесменів отримав довічне ув’язнення

Одному з фігурантів справи про вбивство двох підприємців у лісосмузі на Полтавщині призначено довічне ув’язнення, його спільник отримав 12 років позбавлення волі. Про це інформує Судова влада України.

Як зазначається, судом встановлено, що обвинувачений у період з січня по травень 2016 року, незаконно придбав пістолет з глушником та 8 набоїв. 14 червня того ж року обвинувачений, за попередньою змовою з іншим зловмисником, після 15:20 прибули до лісосмуги, розташованої поблизу с. Абазівка Полтавського району Полтавської області, з метою вчинення злочинів.

У лісосмузі вони побачили автомобіль «Volkswagen Touareg», у якому знаходилися громадянин та громадянка, тоді вони вирішили заволодіти транспортним засобом. Як повідомляється, під час вчинення розбійного нападу, наразі вже засуджений, вирішив вбити потерпілих не узгоджуючи свої дії з іншим нападником.

Читайте також: Подробиці гучного пограбування бізнесменів: забрали 12 мільйонів і поїхали до Лубен

Після вбивства злочинці заволоділи особистим майном потерпілих, а саме: грошовими коштами у сумі 3 тис. доларів США, золотими виробами: ланцюжком з кулоном, парою сережок, каблучкою та автомобілем «Volkswagen Touareg». На викраденому автомобілі вони перевезли трупи потерпілих до лісосмуги, розташованої між с. Уманцівка та с. Бугаївка Полтавського району Полтавської області, де їх закопали.

Залишки розібраного на запчастини автомобіля

2 грудня колегією суддів Полтавського районного суду винесено вироки обом нападникам, відповідно до яких: обвинуваченому, який здійснив вбивство, покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна; його спільника засуджено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Читайте також: За жорстоке вбивство батьків чоловіка можуть посадити довічно

До набрання вироком законної сили обраний щодо обвинувачених запобіжний захід у вигляді тримання під вартою залишено без змін.

Раніше повідомлялося, що за скоєння злочину затримані Геннадій Андреєв та Руслан Клеменчук. Їх звинуватили у вбивстві підприємців Юрія Безніщенка та Алли Вітряк.