Кременчуцький НПЗ лякає уряд зривом авіарейсів

Єдиний виробник авіаційного палива в Україні ПАТ Укртатнафта (Кременчуцький НПЗ) розкритикувала відмову Верховної Ради встановити пільги для компанії зі сплати акцизу і заявляє про можливість зриву розкладу авіарейсів. Про це пише “Ліга”.

Згідно з оприлюдненим на сайті компанії листа на адресу прем’єр-міністра Олексія Гончарука, Укртатнафта планує перекласти свої витрати на авансову оплату податкових векселів на авіаційні компанії. Таке рішення вона пояснює відсутністю вільних оборотних коштів.

Укртатнафта стверджує, що вже зажадала від авіакомпаній робити відповідну передоплату і опублікувала лист, направлений Розі Вітрів, яку контролює Ігор Коломойський. Тут варто нагадати, що Укртатнафту теж контролює Коломойський.

“Беручи до уваги вищезазначене, з метою попередження дестабілізуючих ситуацій при реалізації авіаційного палива і зриву розкладу авіарейсів, прошу вашого сприяння в ретельному вивченні і законодавчому вирішенні зазначеної проблематики”, – сказано в листі глави Укртатнафти Павла Овчаренка на адресу прем’єра Гончарука.

Укртатнафта також розкритикувала відмову Ради зрівняти ставки акцизу на бензин і автогаз, закликавши Кабмін ввести обмеження на імпорт зрідженого газу з Росії.