Нові обшуки в ОДА: в Полтаві крали пальне для машин швидкої допомоги

Слідчі Головного управління поліції області спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань об’єктивно підозрюють посадових осіб об’єднаного автогосподарства Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації у привласненні і розтраті талонів на пальне, придбаних за державний кошт.

Паливно-мастильні матеріали, нестачу яких виявила поліція, призначалися для системи екстреної медичної допомоги області, виїзду бригад фахівців обласних лікувально-профілактичних закладів для надання консультативної допомоги жителям найвіддаленіших населених пунктів області, а також для доставки тяжких хворих до науково-дослідних інститутів України.

Читайте також: Суд забрав права у екс-начальника районної поліції на Полтавщині

Посадовці вносили фіктивні відомості до шляхових листів службового автотранспорту, а «зекономлені» в такий спосіб талони на пальне продавали за готівку зацікавленим особам.

На даний час в установах автогосподарства охорони здоров’я поліція проводить санкціоновані обшуки.

У кримінальному провадженні, відкритому за ч.3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчиненні за попередньою змовою групою осіб) КК України, тривають слідчі дії.

Читайте також: СБУ проводить обшуки в Полтавській ОДА та облавтодорі