Перед загибеллю жінка познайомилася із полтавцем на сайті “Мамба”

Стали відомими нові подробиці розслідування справи про смерть жінки, яку знайшли у снігу під Полтавою. Про них розповідає сайт “Полтавщина”.

Нагадаємо, 10 грудня в селі Щербані Полтавського району в полі біля підстанції «Полтаваобленерго» працівники знайшли тіло оголеної жінки. Поруч не було жодних речей. Встановлено, що труп там пролежав 5 днів, бо під ним був сніг, який на момент виявлення тіла вже розтанув.

Поліція оприлюднила в соцмережах фотографії татуювань, які були в неї на тілі і через два дні в поліцію прийшов чоловік, який в день зникнення бачив її живою.

«Побачивши публікацію в соцмережі, чоловік упізнав на фото татуювання дівчини, з якою познайомився у мережі Інтернет на сайті знайомств «Мамба», та перебуваючи у відрядженні в місті Чернігів, зустрівся з нею, після чого остання приїхала разом з ним до його орендованого будинку за адресою, де певний час проживала разом ним», — це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

12 грудня поліція оглянула помешкання чоловіка, там знайшли дві пари жіночого взуття. Їх забрали, як речовий доказ.

17 грудня приїхала жінка з Чернігова, яка оглянувши тіло, підтвердила, що то її донька. Встановили, що вона мала двох дітей, яких вдома залишила на матір. Останнім часом жила в Полтаві з чоловіком, із яким познайомилась через сайт знайомств «Мамба».

Зараз слідчі чекають роздруківок розмов і смс-повідомлень із двох телефонів померлої і стан рахунків на її двох банківських картках. Вони вважають, що це може допомогти слідству.

Нагадаємо, що на тілі не було ознак насильства. Встановлено, що жінка померла через переохолодження. За декілька днів із застосуванням національної гвардії, кінологічної служби і особового складу підрозділу поліції неподалік електропідстанції в Щербанях у колишньому садку знайшли її кросівки, штани, кофту, білизну, паспорт, кредитні картки, квиток на автобус до Чернігова.

У жінки залишились двоє малих дітей.