Депутату Полтавської обласної ради повідомлено про підозру у вимаганні 60 тисяч гривень

У рамках кримінального провадження, розпочатого за матеріалами СБУ, прокуратура Полтавської області повідомила депутатові Полтавської обласної ради про підозру за ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання передачі чужого майна з погрозою вбивства потерпілого за попередньою змовою групою осіб).

За версією слідства, будучи членом постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, депутат вимагав у директора одного з підприємств м. Лубни понад 60 тисяч гривень, що становить 10% від коштів, виділених підприємцю як фінансування цільової програми по озелененню скверу.

До незаконної діяльності представник органу місцевого самоврядування у якості посередника залучив свого знайомого, якого правоохоронці затримали 23 січня 2020 року під час одержання частини  коштів –  9 тис. 200 грн.

Досудове розслідування триває.

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала у Лубнах Віталія Ярмоленка, помічника депутата Полтавської облради Олександра Сірика. Його звинуватили у вимаганнях відкатів від підприємців.