На Полтавщині скандал з грошима для АТО

Сплив новий скандал, у якому замішані посадові особи Полтавського ГЗК Жеваго та новий керівник Євросолідарності Щербина.

У соцмережах звернули увагу на інформацію, яка спливла ще навесні цього року. Мешканець Горішніх Плавнів Віктор Захаров розповів, що начальник служби безпеки Полтавського ГЗК Рудомьоткін (у пості його прізвище зумисне перекручують) нібито займався конвертацією в готівку благодійної допомоги, яка йшла для АТО з рахунків Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК.  При цьому стверджується, що гроші проганяли через бар «Комбат», який належить Щербині.

У соцмережах звертають увагу, що Рудомьоткін просунув Щербину  на відповідальну посаду в управління економічної безпеки одного із ГЗК в Горішніх Плавнях. Повідомляють також, що саме Щербина сприяв тому, щоб Рудомьоткін отримав звання полковника і допомагає йому в судах.

Раніше ми повідомляли, що нардеп від Євросолідарності  Княжицький представив підлеглого Жеваго Щербину як керівника штабу ЄС у Кременчуці. Цей Щербина працює на підприємстві Жеваго, на президентських виборах 2019 року підтримував Зеленського, а на парламентських – «Слугу народу».

Про те, що Євросолідарність у Кременчуці співпрацює зі штабом Жеваго, підтвердив сам Княжицький.

До речі, підприємства Жеваго вже не вперше фігурують в скандалах, пов’язаних з відмиванням грошей через благодійні фонди. Минулого року європейські аудитори відмовилися працювати з жевагівський Феррекспо після того, як запідозрили, що через його благодійний фонд «Квітучий край» відмивають кошти.