Каплін наносить удар: прокуратура взялася за соціалістів Киви

Ми вже писали про те, що на Полтавщині триває справжня політична битва.  Її головними фігурантами є народні депутати Каплін та Жеваго.

Віднедавна у їхню боротьбу втягнуті прокуратура та поліція. Каплін вважає, що підпал автомобіля його помічника у Горішніх Плавнях відбувся за наказом Жеваго.  Обласна поліція ж затягує розслідування справи.

У відповідь, люди Капліна в обласній прокуратурі почали пресинг «жевагівського» прокурора Кобеляцького району.

А цими днями прокурори, на яких впливає  Каплін, вручили підозру кільком полтавським активістам Соціалістичної партії Киви.

В офіційному прес-релізі обласної прокуратури ні назви партії, ні прізвищ не вказується. Але в соціальних мережах переконані, що мова йде саме про однопартійців помічника головного поліцейського України, зокрема добре відомого в Полтаві Чередніченка.

«Оголошено підозри антисоціальним особам, які беруть активну участь у побитті громадян, їх залякуванні, а також у заворушеннях, зокрема, під адміністративними будівлями державних та правоохоронних органів», – саме так пише прес-служба обласної прокуратури.

«Стійка антисоціальна поведінка одного з підозрюваних підтверджується організаціями інших заворушень під адміністративними будівлями державних та правоохоронних органів та ухиленням від органу досудового розслідування», – йдеться в повідомленні.

Прокуратура також звинувачує представника Киви у незаконних діях щодо працівника прокуратури:

«Окрім цього, підозрюваний, з метою тиску, порушуючи норми Законів України «Про захист персональних даних», «Про інформацію», «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» оприлюднив у соціальній мережі особисті дані прокурора Полтавської місцевої прокуратури, який здійснює процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні та закликав осіб здійснити на нього та на інших працівників прокуратури вплив».

Не лише у Полтаві відомо, які стосунки між Капліним та Кивою. Каплін навіть заявляв свого часу, що Кива вкрав у нього Соцпартію. А Жеваго має взаємовигідні зв’язки із полтавськими соціалістами, як стверджують у соцмережах, люди олігарха часто контактують з тим же Чередніченком.

Отже, Полтавська битва триває, чекаємо на наступні події.