Жеваго програв Капліну: олігарх заховався в Лондоні, його людей в Україні будуть арештовувати

Сучасна Полтавська битва за переділ сфер впливу в обласній політиці отримала несподіваний поворот.

Цілий ряд Інтернет-сайтів повідомили, що НАБУ подасть на зняття недоторканості з чотирьох нардепів, серед яких і один з найбагатших українських олігархів Жеваго.

Наші джерела стверджують, що це прямо пов’язано із т.з. «Полтавською битвою», яка розгорнулася між Жеваго та Капліним.  В битву втягнуті поліція та прокуратура.  Сторони встигли завдати відчутних ударів. Так, Каплін вважає, що підпал автомобіля його помічника у Горішніх Плавнях відбувся за наказом Жеваго.  Обласнаполіція ж затягує розслідування справи. У відповідь, люди Капліна в обласній прокуратурі почали  пресинг «жевагівського» прокурора Кобеляцького району. Потім прокуратура взялася за активістів Соціалістичної партії Киви – відомому в Полтаві Чередніченку вже оголосили підозру. А обласні поліцейські почали кошмарити людей Капліна у штабах Порошенка .

Справа, яку розслідують у НАБУ проти Жеваго, стосується його декларацій за 2015 та 2016 роки, в яких Жеваго не вказав, що є власником ряду підприємств. Вона кілька років лежала «під килимом», однак тепер, Каплін зумів дати цій справі рух. Крім того, на черзі ще кілька резонансних  справ щодо Жеваго. Одна з них щодо розкрадання коштів направлених на рефінансування його банку. В рамках поновлення розслідування будуть арештовані керівники всіх підприємств які брали участь у схемах виведення коштів з банку і проходять як спільники Жеваго.