Біленький забирає у Полтави і підгодовує Решетилівку

Полтавські ЗМІ вже звертали увагу, що голова Полтавської обласної ради Біленький зробив так, щоб кошти від обласних комунальних підприємств надходили не в бюджет Полтави, а до Решетилівки.

Забираючи у Полтави, Біленький спрямовує кошти, наприклад, на волейбольну команду «Решетилівка». Мешканці Решетилівки, мабуть, повинні радіти, що улюблена волейбольна команда Біленького пробилася до Суперліги.

Біленький (на фото другій ліворуч) є фактичним власником клубу й виплатив гравцям великі суми готівкою в конвертах як премію за вихід в Суперлігу

Вітаємо команду: як з неабияким досягненням, так і з солідними преміальними, отриманими особисто від Біленького. По суті він є де-факто власником клубу. Сподіваємося, що податкова та правоохоронці розділять радість волейболістів і не будуть цікавитися, звідки така велика сума готівки взялася у Біленького на преміальні гравцям та чому премію не дали офіційно і де тут податки.

Можливо, ніхто також не поцікавиться, чи не ті це гроші, якими росіяни розрахувалися з Біленьким за добування газу на Полтавщині?