Біленький обікрав Полтаву на 60 мільйонів

Полтавський міськвиконком вимагає передати місту обласне КП «Полтаватеплоенерго». Окрім того, виконком звернувся до керівника Полтавської обласної прокуратури та до голови управління СБУ щодо перевірки законності сплати податку на доходи фізичних осіб КП «Полтаватеплоенерго» у Решетилівці, а не у Полтаві, де фактично і знаходиться дане комунальне підприємство.

Мер Полтави Мамай пояснив суть проблеми: ще у 2018 році КП «Полтаватеплоенерго» почало сплачувати ПДФО у Решетилівці, а не у Полтаві. За цей час, за його підрахунками, місто не отримало близько 60 млн грн.

Відзначимо, що перереєстрація КП «Полтаватеплоенерго» з Полтави в Решетилівку відбулася стараннями голови обласної ради Біленького, бо там розташований його виборчий округ.

Кошти, які втратила Полтава,  можна було б пустити на ремонт тепломереж. Зокрема, це дозволило б вирішити проблему  109-го мікрорайону, мешканці якого наступної зими можуть залишитися без опалення.

Раніше ми вже писали, що Біленький забирає у Полтави і підгодовує Решетилівку, а також про те, що за рахунок Полтави Біленький вирішує власні проблеми у Решетилівці.