На Кременчуцькому НПЗ відміняють “шкідливі списки” та планують скоротити третину робітників

Керівництво “Укртатнафти” (Кременчуцький НПЗ) планує до кінця року скоротити 200 працівників, плани на найближчий час – залишити лише 2500 робітників, що майже на тисячу менше, ніж є зараз. Про це повідомляє “Телеграф” з посиланням на одного з керівників підприємства.

Перший заступник голови правління “Укртатнафти” Руслан Ляпка розповів, що за результатами атестації робочих місць із 1027 працівників «шкідливий список» підтвердився лише у 8. Атестація показала наявність певних шкідливих факторів на робочих місцях, але визнала їх недостатніми для так званих «шкідливих списків», які дають право пільгового виходу на пенсію (починаючи з 45/50 років з відповідним відпрацьованим пільговим стажем). У цьому випадку підприємство, де є шкідливі умови праці, платить відшкодування у Пенсійний фонд для забезпечення виплат пільгових пенсій).

Руслан Ляпка також повідомив, що на сьогодні на підприємстві 3 490 працівників виробничого персоналу, в планах на кінець року буде 3 300 з урахуванням “відтоку персоналу”.

Він також розповів про висновки аудиторської служби від 2015 році, яка визначила, що оптимальна чисельність персоналу для Кременчуцького НПЗ має скласти 2500 тисячі працівників. 

Поставлене завдання досягати цієї цифри “еволюційним”шляхом, – зазначив Ляпка

Раніше ми повідомляли, що Російський суд вимагає, щоб Україна виплатила $112 мільйонів компенсації за Укртатнафту.

А Кременчуцьку тютюнову фабрику готують до зупинки: бюджет вже втратив 350 мільйонів.

“Укртатнафта” належить структурам, пов’язаним із групою “Приват” Коломойського.