Біленький збільшив фонд заробітної плати на 4,7 мільйони заради своїх заступників

Полтавські ЗМІ вже писали про те, що Біленький, ставши вдруге головою обласної ради, незаконно збільшив кількість заступників. Таким чином він розрахувався з фракціями за голоси на свою підтримку. При цьому Біленький заявив, що звільнив 5 робітників облради, щоб не збільшувати фонд заробтної плати.

Але це виявилося маніпуляцією з боку Біленького, пише депутат обласної ради Ірина Степаненко.

“Пропонуючи на початку грудня 2020 р. депутатам призначити йому трьох заступників (без номерів), й оком не моргнувши, Біленький заявив, що до додаткових видатків з бюджету це не призведе. А навіть видатки зменшить, бо «штат апарату скоротили на 5 працівників (із 65 до 60)».  Очікувано, це виявилося передбачуваним трюком.

Так як вже на наступній же сесії, 29.12.2020 р., в бюджеті на 2021 р. з’явилася цифра фонду оплати праці на 4,7 млн. грн. більша за минулорічну, – заявила депутат. І опублікувала фото з доказами.

Таким чином, попри маніпулятивні запевнення Олександра Біленького, ФОП зріс на 4 662 200 грн.

Не кажучи вже про витрати на службові авто, їх водіїв, паливо, ремонти. А ще секретарів і кабінети, куди ж без них.

І це ще не кінець. Адже так зване «повернення комунальних підприємств в оперативне управління облради» та створення купи нових комунальних «годівниць» однозначно вимагатиме зростання бюджетних витрат, – заявляє Степаненко.

Раніше ми писали, що за рахунок Полтави Біленький вирішує власні проблеми у Решетилівці. А наразі голові Полтавської обласної ради готують підозру у державній зраді.